Thursday, December 3, 2015

JÕULUKUU joogalik VÄLJAKUTSE

Hei armsad sõbrad, tuttavad!
Käes on mu lemmik kuu aastas - detsember!

Selleks puhkuks tegin teilegi toreda väljakutse. Midagi shokolaadi jõulukalendri asemel.
Igaks päevaks avaneb teile uus jooga poos, mida siis püüdke järgi teha nii, kuidas teie keha lubab. Oluline polegi see, et kui kõrgel on teie jalg või kui kaugel pea vaid oluline on leida see minut päevas ning keskenduda tegevusele! :)

Pildil siis mina ikka :)

Kuna kalendrisse sain panna 30 pilti ehk 30 päeva joogapoose siis viimane joogapoos, mida võiksite proovida on kätelseis 31detsember. Ning see süboliseerib seda, et olete valmis kindlalt, tugevalt ja sirgelt uute aastasse astuma! :)


Vahvat väljakutset ning suur pai!

TULESÄDE
1 comment:

  1. Ma olen 15 aastat vana. Ma sündisin HIV-iga, kelle ema suri HIV-nakkuse tõttu. Ja mul on kahju, miks ma kunagi dr. Ituaga poleks suutnud minu ema minu eest ravida, sest üksikemana oli minu ema jaoks väga raske kohtuda dr itua tervendavate sõnadega HIV / AIDSi herpese, Parkinsoni, Copdi, epilepsia, vöötohatise, külma valu, viljatuse, kroonilise väsimuse sündroomi, fibromüalgia, diabeedi Hepatiit kohta võrdselt Vähk, mis olin nii põnevil, kuid hirmutasin samal ajal, sest Ma ei kohanud sellist artiklit online, siis võtsin ühendust dr. Ituaga e-posti aadressil drituaherbalcenter@gmail.com. Samuti vestlesin temaga selle kohta, mis on +2348149277967 ta ütleb mulle, kuidas see toimib. Kiiresti Colorado postkontor Ma saan oma ravimtaimi 4/5 tööpäeva jooksul, kui ta andis mulle gildijooned, mida ma järgida, ja siin elan taas tervena, et kujutada ette, kuidas kasutada jumala oma teoseid kõikides artiklites Internetis, et levitada jumal töö või Dr Itua Herbal Medicine, ta on suur mees.

    ReplyDelete