Wednesday, April 24, 2013

VÄRSKED MAHLAD - SMUUTID

Ei mäletagi enam hommikut, mil ma smuutit ei joonud. Eesti kasvab üha kiiremini värskete mahlade ja smuutide ühiskonda. Kui ennem said värskeid mahlu / smuutisi nautida ainult välismaal või Eestis väga üksikus söögikohas, siis nüüd on võimalik neid osta pea igast poest!
Hommikuti esimese asjana kütan endale sisse värske smuuti. Minu jaoks on see hea süst päeva alustamiseks. Minu poole on pöördutud palvega, et võiksin teha blogis smuuti retseptide nurga. Aga muidugi hea meelega! Kirjutage ikka mulle, et mida te tahaksite minu blogist rohkem lugeda!


Smuutid Sinu tervisele :)


Meie tüüpiline " hommikuärataja " smuuti koosneb :
1 banaan
1 õun
3 kiivit
10 maasikat
1 paksem ananassiviil
1 pirn
6 supilusikat värsket apelsinimahla

Kui nüüd panna kõik need asjad korraga blenderisse, siis on blender ääreni täis. Soovitan blenderdada algul pooled ning siis lisada teise poole asjadest.


Tere ilus hommik kodus

Teine mõnus roheline äratus on : 
2 pirni
1/4 keskmist kurki
1 laim ( pigistad ainult mahla blenderisse )
1 peotäis piparmünti
1 peotäis jääkuubikuid

See smuuti on mõnus pühapäevane ärataja peale raju laupäeva! :)


Apelsini sõprade lemmik :
3 keskmist kooritud apelsini / pressid mahlaks
7 supilusikat maitsestamata jogurtit
3 viilu värsket ingverit
Peale lisa veel kaneeli

Apelsin annab joogile hulga c-vitamiini, ingver lisab viirustevastast väge.

  Üks mõnus mustikaklõnks:
1 peotäis mustikaid
1 viil ananassi
1 õun
1 pirn
7 supilusikat maitsestamata jogurtit


Alusatme nende retseptidega - peagi jagan uusi maitseid!


Päikest ning tervist! :)

1 comment:

  1. Ma olen 15 aastat vana. Ma sündisin HIV-iga, kelle ema suri HIV-nakkuse tõttu. Ja mul on kahju, miks ma kunagi dr. Ituaga poleks suutnud minu ema minu eest ravida, sest üksikemana oli minu ema jaoks väga raske kohtuda dr itua tervendavate sõnadega HIV / AIDSi herpese, Parkinsoni, Copdi, epilepsia, vöötohatise, külma valu, viljatuse, kroonilise väsimuse sündroomi, fibromüalgia, diabeedi Hepatiit kohta võrdselt Vähk, mis olin nii põnevil, kuid hirmutasin samal ajal, sest Ma ei kohanud sellist artiklit online, siis võtsin ühendust dr. Ituaga e-posti aadressil drituaherbalcenter@gmail.com. Samuti vestlesin temaga selle kohta, mis on +2348149277967 ta ütleb mulle, kuidas see toimib. Kiiresti Colorado postkontor Ma saan oma ravimtaimi 4/5 tööpäeva jooksul, kui ta andis mulle gildijooned, mida ma järgida, ja siin elan taas tervena, et kujutada ette, kuidas kasutada jumala oma teoseid kõikides artiklites Internetis, et levitada jumal töö või Dr Itua Herbal Medicine, ta on suur mees.

    ReplyDelete