Thursday, August 22, 2013

SUVETOIMETUSED


Heihopsti teisele poole! :) Uskumatu, kuidas aeg lendab. Nii palju on vahepeal juhtunud, nii suured ja olulised muutused meie elus! Üks suurim muutus on kindlasti see, et kolisime maale. Väikene küla mereääres nimega Neeme. Elanikke on meie külas umbes 270-280. Väsisime ära linna kära ja mürast, hing ihkas teistsuguse elu järgi! :) Väike proovikivi tulevikku!

welcome :)
Igapäevaga on see väike küla meile armsamaks saanud. Nii armsaks, et linna ei kipu kohe üldse. Meie suurimaks sooviks maja otsingul oli see, et oleks avar maja suure oma õuealaga. Ning nii ta ka on - avar maja suure aiaga! My dream! Kui fantastiline on astuda esimeselt korruselt otse aeda täiesti eeva kostüümis. Naabrid elavad meist nii kaugel, et üksteise aeda pole grammigi näha. Korteris ikka sellist luksust lubada ei saa. Ilmadega on meil samuti väga vedanud, pea kõik hommikud on meil alanud terrassil linnulaulu ning päiksepaistega. Kuna elame täiesti looduse keskel, siis loomade, lindude, roomajate kohtamine pole siin välistatud. Meil elab aias üks rähn, kes hommikuti juba varakult toksimisega tööd alustab. Erinevaid linnukesi leidub meil aias veelgi, hüplevaid konni on õu täis, terrassil olen kohanud veel päikse käes chillivat nastikut ning sisalikke. Algul tekitasid nastikud kõhedust aga nüüd olen nii ära harjunud. Me elame ju maal! Tuleb lihtsalt silmi rohkem lahti hoida. Oleme näinud mitukümend liiki ämblikke, olen juba täiesti ära karastatud ämblikkutest, ei karda neid enam üldse. Rohutirtsud, ja ma ei liialda, nad on väikse sõrme suurused, ka nende kartusest olen üle saanud. Oi, jaa unustasin hiired, ka neid jookseb siin ringi! Aga hiiri ma ei karda juba ammu, seega nendega pole mingit muret. Eile nägime Teeduga veel jäneseid keksimas. 100 % päris elu maal!


Kallid sõbrannad tõid vahva kingituse :)


Meie esimene grill uues kodus :)


Fantastilised soojad hommikud

Maal käib puhkus ja töö käsikäes! :) Koguaeg leidub kodutöid, mida teha, igav ei saa siin kuidagi hakata. Usun, et igavust tunnevad üldse ainult väga laisad inimesed.

See on aeg ainult meile ( ihii need rohutirtsud on salvrätikuhoidjad siin )

Maal olen õppinud kokkamist armastama

Imeline on oma terrassil trenni teha. Mitte ükski treeningsaal ei asenda seda. Oleme linnast oma treeningvahendid siia toonud. Kuna elame nii fantastilises kohas, siis olen hakanud tegelema ka mediteerimise ning joogaga. Siia need sobivad hästi, suudan siin ennast välja lülitada kogu maailmast, linnas ma seda ei suuda ning mediteerimisest ei tule siis midagi välja! Tõesti siin on hea energia! Meri asub meist kohe üle tee. Ilusa tuulevaikse ilmaga oleme niisama rannas chillinud. Tuulise ilma korral saab siin ka lohesurfi teha. Kodus surfistaff kärru ning ranna poole minek!  Scootrid / jetid / süstad peaks ka veel endale muretsema, siis tegemist siin kui palju! :) Kes tahab veesporti teha, kes aias jooga poose võtta - see igaühe oma valik. Siin saab nii palju erinevaid elutegevusi nautida, sellepärast ka nii kinni kleepunud siia oleme.
Yoga time

Lohesurf

Raamatud on minu suured sõbrad siin :)

Maja üheks parimaks omaduseks pean ka sauna - õuespaga! Saunas nahad kuumaks kütta ning õue loodusesse mullivanni lipata on parim karastus üldse. Kes väga külmakartlik, siis õuespa temperatuuri saab ka ise reguleerida, vett saab seal soojendada vastavalt soovile. Isegi päeval kuuma ilma korral on sinna mõnus sisse sulpsata. Tegelikult ka vihmaga on see lahe extreemsus. Õuespal on puhastus mehanismid peal, ta ise hakkab teatud aja tagant vett puhastama, mis on muidugi suureks plussiks.

Jump in

Leia aega ainult endale - teise korruse nurgakeSpatime..very special morning


Õhtud lähevad aina külmemaks ja külmemaks. Aga kui aus olla, siis vaikselt juba ootan seda kirjut lehesadu aias, siin on sügisel kindlasti imeline! :)

Soovin Teile ilusat suve lõppu, võtke kõik, mis võtta annab. Tehke täpselt neid asju, mis teile sisemise rahu toovad!

Päikest!

TULESÄDE

No comments:

Post a Comment