Thursday, March 12, 2015

Keha puhastus ehk detox Tais

Lubasin kirjutada, milline nägi välja kehast jääkainete, mürkide väljutamise protsess!

Ühesõnaga, hommikul ei tohtinud üldse süüa, ainult sooja vett pidi jooma sidruniga. Esimese asjana anti mulle rohelise tee, kurgi, turbataoline jook, mille pidin endale suure tassitäie sisse kaanima. Süda läks juba siis päris pahaks! Järgmisena viidi mind pessu, küüriti puhtaks keha erinevate naturaalsete sooladega. Peale pesu anti jälle seda turbataolist jooki, pidin taas seda tassitäie ära jooma. Seejärel asetati mind pikali ning tehti 90minutit punkti massaazi. See oli väga nauditav osa!


Sellele järgnes konkreetne juustesakutamise osa. Pähe pandi mingisugune õli, seda siis nii palju, et mu juuksed reaalselt tilkusid. Mitu päeva pidin peale seda pead pesema, et juuksed puhtaks saada. Seda õli ei tohtinud protseduuri päeval maha pesta. 

Mulle tundus veider see juuste sakutamine. Aga tegelikult on mürgid ka inimeste peas, meeltes jne. 

Peale massaazi ja sakutamist pidin tegema veidrat tantsukest nagu see Ally Macbeali ugatchaka beebitants ning jooma jälle seda jooki, mida alguseski. Siis aga läks süda nii pahaks, et oksendasin ennast tühjaks. Ikka kohe kõvasti! See pidigi olema loomulik protsess. 

Järgmistel päevadel tulid nahale pisikesed punnid aga ka see pidi olema loomulik protsess kuna keha väljutab mürke ka naha kaudu. 


Ühepäevane detox nüüd tehtud, ma tõepoolest ei kujuta ette, et inimesed teevad selliseid asju 30 päeva. Ma ei poolda seda, see on kehale minu meelest trauma. 

Maksimaalne puhastus, mida teeksin oleks kuni 7päeva. 

Õega plaanime teha millalgi 3päeva puhastust mahekurgi, selleri vee ja sidruniga. Tervislikest detoxitest loe ja vaata www.foodmatters.tv. sealt valige detox guide!
See üldse mu lemmik leht, ma praktiliselt elangi sellel, nii palju huvitavaid jutte, retsepte jne :)))

Aga olge mõnusad jooksen Thai jooga tundi! Uutest joogastiilidest kirjutan peagi!! :)

Be Fresh be happy!
Tulesäde

No comments:

Post a Comment