Thursday, August 9, 2012

Horvaatia : romantikapakett - spordilaager

Mootorjaht sai meil ankrusse pandud Horvaatiasse, Spliti jahisadamasse. Split on suur linn, see sai valitud sellepärast kuna siin on ka lennujaam. Väljaarvatud meie ning kahe paadil oleva abilise (kokk ja madrus) lendasid kõik kuueks päevaks ära. Ühesõnaga 6 päeva meie päralt - sõpradega on hea aga kahekesi veelgi parem! 


Olen südamest tänulik meie sõoradele, kes meile sellise vōimaluse andsid. Teedu ümber on alati olnud head sõbrad. Keegi ei kasuta kedagi ära ja kõik panustavad omalt poolt millegiga ja on võrdsed koiges. 


Private beach club


Suurel paadil on meil peal ka väiksem kiirpaat, kui suur paat kuskile ankrusse panna, siis väiksega saab rannale, restorani jne. Teeduga kihutasime kõik päevad väikse paadiga ühelt saarelt teisele, avastasisme superfantast kohti, imepisikesi rannaklubisi, külasid, koopaid. Horvaatias on tohutult palju saari. Paadiga ringi reisida on siin vägagi mõnus.


Hoian kinni ning lahti ei lase :)


Gaasi juurde kallis


Konna värskendus


Üks sadam ilusam kui teine


Armas kokk/abiline jai paadile - tema tehtud hommikusöögid olid lihtsalt nii kodused :)


Tere Ilus Hommik

 Need päikseloojangud...Sukelduma

Päiksetõusust päikseeloojanguni olime merel - kehad on nagu sokolaadid! Paadiga ringi trippida sellise kuumusega on super, sest meil siin on päikese käes 36 kraadi. Kreemi ( 30 faktoriga) kasutasime ikka korralikult iga päev, et mitte ära põleda. Sukeldumas käisime ka veel  - noo täielik romantika - spordilaagri pakett ju!


 Elu on lahe! :) Tervitused!


No comments:

Post a Comment